Перейти к содержимому
Форум Зоотовары.ua
Ганна

Віддамо ворону у добрі руки

Recommended Posts

Доброго дня! Мене звати Ганна. Мені 29 років.

Восени 2011 року ми з чоловіком вигулювали нашу собаку і помітили ворону на траві. Вона не могла злетіти. Ми її повезли до ветеринарів, які сказали, що літати вона ніколи не зможе через давно зламане крило. Нам стало її шкода і ми вирішили взяти її на утримання додому. У нас і так цілий зоопарк... :)

Ворону назвали Шекспір. Помістили її у вольєр від нашого тхорика, який помер рік тому... Ніяк рука не піднімалася клітку викинути... Трохи згодом з крила ворони випала куля від повітряної рушниці… Якийсь «добрий» чоловік підстрелив і поламав вороні не тільки крило, а й життя…

Ми стали її доглядати, але як профани в питаннях вранових, вчилися, так би мовити, на помилках. Годували спершу тим, що самі їли, від цього у Шекспірчика полисіли очі. Зараз він на правильній дієті (щодня готую їсти), на вітамінах для птахів, карсилі... Ми влаштували йому поличку, поставили басейник з водою, встановили лампу ультрафіолетову для птахів (бо виявилося, що для них дуже важливим є сонячне світло).

Зараз Шекспір виглядає та почувається краще... Але мені боляче дивитися на те, що він – вільний птах – сидить у клітці... Випустити його неможна – коти з’їдять. Зараз потеплішало і ми стали виносити його клітку на балкон (він у нас маленький, але відкритий). По квартирі гуляє рідко, бо ми дуже зайняті люди з чоловіком. Тож, коли є вихідний – випускаємо. Ворона до нас не звикла... Все одно трохи боїться... А мені дуже шкода пташку... Правда...

Я зареєструвалася на міжнародному форумі диких птахів і постійно раджуся там стосовно її утримання. Всі англійці мені пишуть, щоб я віднесла її у «найближчий притулок для диких тварин»... Розумію, що для них це справа нормальна, але для нашої країни поки не дуже... Всі орнітологи з того форума слідкують за Шекспіром. І всі в один голос кажуть, що йому потрібно жити у більшому вольєрі і на відкритому дворі. Знову ж таки... У них є двори, а ми в хрущовці з маленьким балконом... Якби був двір – питань би не було – ми б залишили птаха...

Коротше кажучи... Якщо у вас є бажання мати найрозумнішу пташку, є можливість надати їй достойні умови проживання (подвір’я з вольєрчиком і з дахом), і якщо ви живете за містом постійно, а не просто влітку, як на дачі... Вибачте, що так багато умов... Просто я Шекспіра дуже люблю... То ми з чоловіком були б раді подарувати вам його... Тобто, ми будемо сумувати... Дуже сильно. Але для нас важливо, щоб він мав достойне життя.

Всі подробиці чи відповіді на ваші запитання я готова надати або тут, або за адресою моєї особистої пошти: hanna.shevchenko@i.ua

Дякуємо вам! І чекаємо на листи птахолюбів.

Ось фото... Навколо очей полисіло від нестачі сонячних променів. Зараз ми тримаємо ворону під лампою.

39db4aca7d75.jpg

230c8acf8399.jpg

35c59090852a.jpg

3275a39e7963.jpg

Ось відео. Це в перші дні... Тоді в Шекспіра був вольєр без даху і він втік...

• Like 2

Поделиться сообщением

Якщо цікаво, є хороший (російський) форум птахів "Клуб Людей и Птиц. ФОРУМЫ ptic.ru" http://ptic.ru/forum/index.php . Багато корисної інформації, можливо, допоможуть з влаштуванням вашої пташки.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас