Перейти к содержимому
Форум Зоотовары.ua
Оришка

Дегу - хто де і як лікує?

Recommended Posts

Народ, цікавить питання про ветеринарні огляди гризунів.

В нас білка дегу. Тваринка в Україні маловідома поки що, інформації мало, в основному читаю рос. форум, де про них написано багато. В нас - мовчанка повна майже.

Білочка в нас живе 1 місяць, стала майже ручною. Але вчора дочка помітила невелику плямку на хвості і кров. Обдерла якось, напевне. Хоча нічого травмуючого у клітці немає. Зараз думаємо, скине хвіст чи не скине. Посерединці трошки напух. І чи бігти з цим до лікаря. І до якого - теж питання. Зателефонувала до клініки на Айвазовського, я там котів лікувала, там порекомендували клініку Умка. Почитала відгуки про Умку - вже нікуди не хочеться. Тим більше, що білкощур наш весела і радісна, ганяє у прогулянковій кульці аж гай шумить, ість, п"є, на руки лізе, пищить на усі ноти (спілкується, я так розумію...)

Є хтось із коллег дегу-любителів? Де берете інформацію? З ким із ветеринарів вже мали справу? До кого звертатися в разі потреби? З хвостом нашим є сенс шукати ветеринара? Бо читаючи рос. дегушу.ру, я так зрозуміла, що нічого страшного в тому немає.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Создать...