Перейти к содержимому
Форум Зоотовары.ua

Анна П.

 • Публикации

  3
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 Good

О Анна П.

 • Звание
  Новичок
 1. Як замовнику з іншого міста дуже хотілося б мати варіант оплати карткою VISA через онлайн платіжну систему. Узагалі ваш інтернет-магазин - перший із відомих мені, де немає такої опції. Було б значно швидше та приємніше оплачувати миттєво, не виходячи з дому, в будь-який час доби, бо оперативно дійти до банку в робочий час не всім так просто. І ще непоганий варіант - переказ на карту Приватбанку через їхні термінали. Принаймні мінімум рухів вимагає. Щодо Вебмані, то там непідготовленій людині легко мозок зламати, користування системою вимагає невиправданих зусиль, коли є такі прості способи оплати, як названі вище. Думаю, спрощення дистанційної оплати, ще й з урахуванням безкоштовної доставки по Україні, привабило б у ваш магазин більше клієнтів з інших міст (бо в провінції, мушу сказати, із зоомагазинами прикра ситуація). Наприклад, годину тому я зробила замовлення. Якби я оплатила його карткою онлайн, гроші були б у вас уже зараз, і своє замовлення я б отримала в суботу чи найпізніше в понеділок. Тепер же я перекажу гроші, якщо встигну - а можу й не встигнути! - аж завтра, а ви їх отримаєте в понеділок або вівторок. Тобто товар приїде до мене в середу або четвер. А не забуваймо, що серед замовлених тут товарів може бути чимало необхідних терміново - ліки, корми (які замінювати іншими не рекомендується). А я от, доки не отримаю переноски, мушу відкладати на пізніше оперування кота.
 2. Анна П.

  Дуже дякую! Щастя яке: склад ближче до дому, ніж будь-який з місцевих зоомагазинів (а в них усе одно асортимент поганенький, а націнки великі) =) Шкода тільки, що через те, що складу одразу не було у формі вибору, оплата і отримання замовлення тепер затримається на кілька днів (через вихідні).
 3. Анна П.

  Добрий день! Будь ласка, додайте також це відділення: http://www.intime.ua/representations/369/ Львов Сихов - прием/выдача груза до 30 кг УЛ. ДРАГАНА, 4-Б (РЯДОМ С РЫНКОМ «САНТА-БАРБАРА»)
×
×
 • Создать...