Перейти к содержимому
Форум Зоотовары.ua

Марія Семенівна

 • Публикации

  5
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 Good

О Марія Семенівна

 • Звание
  Новичок
 1. Доброго дня! Хочу відкрити цю тему не для того, щоб ображати адміна. Хочу розповісти правду. Просто хочу зауважити, що він (адмін) несправедливий по відношення до деяких учасників форуму: а саме до мене. Я існую, я людина - це факт, я нікого не рекламую - це другий факт. І вимагаю, щоб Ви негайно вибачилися і переді мною, і перед моєю улюбленою ветеринарною клінікою, після тих образливих висновків які ви зробили в темі про швидку допомогу, після чого нагло заблокувавши її і не надавши мені та й іншим учасникам форуму висвітлити свою точно зору з цього приводу. Цей хамський випадок з боку адміністрації, довів мені тільки одне, що коли інтелігентна людина зайшла до Вас на форум і сказала правду про те, де вона обслуговується і як, а також задала питання, відповіді на які для мене важливі (доречі, це передбачено правилами форуму), то комусь стало дуже незручно читати правдиві коментарі. Таким чином, роблю висновок, що цей форум не є правдивим, тому що я як людина чесна хотіла зробити, як краще й, безумовно, висвітити свою улюблену клініку з найкращого боку. А вийшло, як кажуть, як завжди... І те що я реєструвалася двічі, як Ви написали під різними ім'ями по батькові, то вибачте, бо я вже не зовім молода, сама в Інтернеті досвіду роботи майже не маю (вчюся), тому попросила сусідську дитину допомогти мені в реєстрації, і те що дитина не знавши моє ім'я по-батькові, хотіла швидше мене зареєструвати та побігти на вулиця зовсім не говорить про те, що я тут когось рекламую. Так мені соромно, що я не дуже вдало володію навичками роботи в інтернеті, але я навчаюся і маю повне право на повагу до своїх помилок. Вдруге, ми вже зареєструвалися під моїм дійсним ім'ям, хоча, мабуть, не потрібно було. І те що я залишила коментарі лише про свою ветеринарну клініку - це також дуже логічно: я обслуговуюся в ній понад 5 років і вже в тому віці, коли можу говорити, те що думаю: бо вже не раз переконувалася, що ветеринарна клініка "Друг" дуже гарна. Я впевнена, що якщо ви можете відслідкувати мої кроки, то Ви відслідкуєте й скажете людям скільки всього я просто перечитала до дото, як прокомментувати й порекомендумати саме свою ветеринарну клініку. І мені, дуже шкода, що якісь Ваші снобістські висновки можуть образити не тільки мене, вже досить досвідчену літню жінку, а й моїх улюблених лікарів із клініки Друг. Дуже шкода, що навіть на такому цікавому форумі панує бюрократизм та конкурентні ігрища. Тому чекаю від адміна відвертих вибачень і преді мною - ветераном війни, і перед клінікою Друг. Сподіваюся, мені не прийдеться розповісти про цей випадок і в Інтернеті (на інших сайтах) і всім моїм знайомим, з яких багато хто є покупцем Вашого магазину. Також, я дуже хочу бачити це повідомлення в темах, щоб всі люди зрозуміли, що не завжди помилки (підкупність) деяких адмінів або їх неправильні висновки є правдими та авторітарними. Дуже дякую!!!!
 2. Марія Семенівна

  Дуже дякую і Вам за теплі слова та за відповідь на питання! Обов'язково порекомендую подрузі звернутися до Вас. Доречі, нещодавно побачила новину про нововведення у Вас в клініці. На мою думку, це справді має покращити загальну роботу ветфахівців в галузі!
 3. Марія Семенівна

  Дуже добре моїй киці зробили в клініці "Друг". Кицька зараз здорова, і я радію, що вона тепер не шкрябає все попідряд! Чого і Вам бажаю!
 4. Марія Семенівна

  Я вибачаюся, але прочитала коментарі від Nordic, й вони майже всі з негативним відгуком. Не можна стільки негативу нести в світ. Це ж чудово, що різним людям подобаються різні тварини, чому ж тим самим людям не може бути комфортно у ріних клініках. Мені дуже добре в клініці Друг. І хто там був, той бачив усі ліцензії, вони ніде не сховані а висять біля секретаря. Також там є книга скарг, але чомусь там немає прямих пропозицій по покращенню роботи клініки взагалі. Уважнішими треба бути. Ви, молоді, зовсім не хочете розмірковувати, аби- но Вам нападати. І ще чудовіше, особисто для мене, що я тепер зможу, в разі необхідності, викликати швидкого Друга до себе додому. А, взагалі, хотіла дізнатися від самих лікарів клініки відповідь на ось яке питання: в мене є подружка, вже також літня жінка, зовсім недавно (зо 2 місяці тому) діти їй подарували живого щура, біленькго. Але він якось дивно реагує на світло, ховається й вилазить через якийсь час дуже невпевнено, доки горить світло він неактивний. Що це може бути? Подружка хотіла би показати його ветеринару, але не загальному (той шо лікує всіх і вся), а тому що спеціалізється саме на щурах. Чи є такі спеціалісти взагалі, чи є у Вас такий лікар або кого Ви можете порекомендувати? Дякую за відповідь!
 5. Я користуюся тільки клінікою Друг!Мені дуже подобається, після декількох інших клінік, саме тут я впевнена, що з моєю кицею буде все гаразд, тому що і належні аналізи візьмуть й попередять зазделегідь про витрати. Дуже добрі й врачі, й асистенти. Дякую Вам за Вашу працю!
×
×
 • Создать...