Перейти к содержимому
Форум Зоотовары.ua

Natalka

 • Публикации

  2
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 Good

О Natalka

 • Звание
  Новичок
 1. Чем хорош интернет-можно не отвечать.Но все же решила ответить,тк Вы послали мне личное сообщение.

  Если бы вы правильно поставили вопрос и было бы понятно,что вам нужна всесторонняя информация,вам бы так же корректно и доступно все объяснили.

  Вы же интересовались,в какую клинику обратиться,чтоб провести операцию.

  Ваше счастье,что этот форум посещает не так много людей.А задай вы такой же вопрос на ПиКе или на zooforum.ru вас бы не хватило трафика отвечать всем тем,кто вас заплевал бы за это.

  Если бы я сразу вас поняла ,то написала бы,как я имея ориентала,прыгающего24часа в сутки,не имею ни кусочка порваных обоев,что и где на других форумах читала и видела у знакомых и т.д.Люди ,держащие котов,не агрессивны по своей сути.Но раз вы считаете,что я вас понапрасну обгавкала(использую ваше выражение),то продолжать разговор не хочется совсем.

 2. Natalka

  Більше року не заходжу на цей сайт, але от вирішила БАРАНАМ "з добрим серцем" пояснити суть питання. Дійсно рік тому, ми підібрали на вулиці кішечку, тому що дуже ЛЮБИМО тварин і нам шкода саме тих, хто на вулиці, а не продається! Є кому допомагати. Нам порадили зробити операцію по лапці. У клініці, я прокунсультувалась з лікарем ( оскільки ми не є фахівцями) щодо цієї операції, і власне, страшних історій ми не почули. ПРОТЕ, розуміючи, що можливо не все так просто, захотіли дізнатись про НАЙКРАЩУ клініку. І СЛАВА БОГУ, що на світі Є ПОРЯДНІ, ДОБРІ, УВАЖНІ ЛЮДИ, а не виродки, які кидаються на людей, аби викинути свою ненависть на любий о'бєкт, скажи тільки ФАС ( приклади дивитися вище) ЯКІ ПОЯСНИЛИ НАМ У НОРМАЛЬНІЙ ФОРМІ, що ця лперація є вкрай шкідливою, і НЕ ВАРТО ДОВІРЯТИ ЛІКАРЯМ 9 певно є зиск). ТОМУ ОПЕРАЦІЮ МИ НЕ РОБИЛИ. А згодом, рівно через рік, ми підібрали інше кошеня, яке вмирало на вулиці, ми його вичухали, Тепер у нас є дві колишні сирітки, які стали спражніми б'юті і живуть дружньо! Я НЕ ВІРЮ В ТЕ, ЩО ЛЮДИ, ЯКІ ЗДАТНІ НА АГРЕСІЮ І НЕНАВИСТЬ ЛИШЕ ЗА ЦІКАВІСТЬ МОЖУТЬ ЛЮБИТИ ТВАРИН! Якби це дійсно було б так, то радше ПОЯСНИТИ, і таким чином, відвернути інших! ТАК БОГ вам суддя! Адью. Добавлено через 2 минуты І ще : принижуючи інших, ви не станете кращими НАВІТЬ у своїх очах. Марін намагання, спробуйте краще зробити ВЧИНОК, а не плюватися лайном
 3. Підкажіть, куди можан звернутись, щоб зробити "мяку лапку", не потрібно писати, що взагалі не робити, ми до останнього намагалися привчити нашу кицьку не дерти шпалери, але , на жаль... квартир аперетворюється в щось жахливе... напевне мене вже скоро з кицькою виженуть :lol: жарт, але дійсно, це серйозна проблема. Знаю, що операція не проста, записалась в Алден Вет, але начиталась відкугів, та й так щось не дуже мені подобається, скидаєтьяс на тупе витягування грошей. ПОРАДЬТЕ хорошого спеціаліста! Дякую.
×
×
 • Создать...